Bla, bla, bla... Na co název?

31. října 2015 v 13:17 | Marka |  Moje kecy
Ahoj!
Předem se omlouvám za název, ale nějak se mi nechtěl vymýšlet. Taky je celkem ohrané psát "Info" a podobně. Teď už k věci. Včera, nebo spíš dneska ráno (cca o půl jedný), jsem dopsala 1. díl Jdu si pro tebe. Nevím, kdy se tady objeví něco z pokračování, protože si musím promyslet další děj. Bylo to sppíš impulsivní, takže moc nevím, jakým směrem se to bude ubírat. Každopádně mám už v hlavě nekolik druhů scénáře, takže musím vybrat jeden, který se mi bude psát nejlépe a který vás bude bavit. Uvidím, třeba mě v neděli, až pojedu na intr napadne něco, co celý příběh úplně převrátí. To mám totiž v oblibě.
No, ale abyste nebyli zklamaní, tak se chystám dnes začít nový projekt. Není to nic, co by mělo nějaké velké pokračování! Vlastně mě to napadlo, když jsem odepisovala na komentář (na první komentář od někoho, kdo má čas a chuť číst moje hovadiny... juchů :D) blogerce Tori.U (toto nemá být reklama). Psala článek, který mě přivedl na myšlenku, že bych mohla sáhnout do svého archivu a dát sem ukázku z let minulých. Tím chci říct, že vám poodhalím svoje první neúspěchy (spíše neúspěchy nežli úspěchy v mém tvůrčím psaní). Doufám, že to nepřijde nazmar. Taky je dost možné, že se třeba k něčemu vrátím, avšak moc to neočekávejte, protože nyní už nevím, co to dítě, kterým jsem byla, mělo vymyšleno a kam dál chtělo příběh směřovat. Jdu se dát do práce. Zatím užívejte víkend.

Marka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | Web | 31. října 2015 v 13:22 | Reagovat

Někdy když se dívám na svou starou tvorbu, mám chuť se smát. A navíc věci, co jsem tehdy psala, už by mě dnes ani nepadly... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama