Úvod

30. října 2015 v 22:27 | Marka |  Moje kecy
Ahoj...
Začnu klasicky neklasicky. Je jedno, kde bydlím, nebo jak se jmenuju. Většina lidí mi neříká Marko; možná z toho důvodu to mám tady jen tak hozený jako autora. Někteří by mě pod tímto oslovením poznali, jiní ne. Na tom nesejde. Je mi 15, skoro /v lednu/ 16 let. Je to celkem důležitá informace, vezmeme-li v potaz, že sem chci začít psát povídky, příběhy, prostě všechno, co mě napadne. Toto není můj první blog, i když taky vím, jak ty ostatní dopadly. Taky to nejsou moje první příběhy. Nečekám, že sem budu konstantně přidávat články. Třeba sem napíšu jeden a pak se na to kvůli času studenta vykašlu. Kdo ví. Každopádně musím začít se sebou něco dělat, protože jsem v poslední době nic moc nenapsala a přestala jsem skoro číst. To mě mrzí. Navíc takovouhle flákárnou si nezačnu plnit sny jako moje okolí.
Vím, je hodně lidí, co píšou na net. Nesnáším ask /proto tam každý den skejsnu/ za to, kolik tam je stránek a lidi tam píšou příběhy. Všem se zdají úžasné - mě ne. Jsem odpůrce těchhle stránek. Teda, abych řekla pravdu, nevadí mi, ale štve mě, že povídky, co jsou pod úrovní všichni komentují slovy "Dokonalé! Krása! Nejlepší!" a nikdo je nezkritizuje! Člověk by se měl chtít zlepšit a ne psát pro návštěvnost, likey a tak. Teď se mi to tu nechce úplně celé vypisovat, ale prostě nejsem tenhle fanda. Chtěla bych psát proto, abych získala úroveň třeba i jednou něco vydat. Takže klidně do mě! Kritizujte!
O osobní kontakt si budete muset holt lidi napsat sami. Já nejsem proti, ale zas nechci se tady vyvěšovat úplně všem. Jednou sem třeba dám svoji fotku, ale to si musím ještě rozmyslet. Taky kdoví. Třeba to tu skončí jako pustý vrak lodi na dně korálových útesů.
Ještě dnes se sem pokusím alespoň přidat jeden díl.
Marka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama