Moje gramatika - žádná práce šotka

15. listopadu 2015 v 15:04 | Marka |  Moje kecy
http://4.bp.blogspot.com/-Rt2TYKueNUM/TsetjofoPoI/AAAAAAAAAJg/laqeS3n-NwM/s1600/Orc%2Bwith%2Baxe%2B%2528by%2BM4rsellino%2529.png
Ahoj!
Chci se tady omluvit za gramatické chyby. Víceméně ukliknu se celkem normálně, ale za gramatické chyby si můžu sama, ačkoliv normálně je nedělám. Většinou přijedu v pátek domů, strávím krásný den s Mladým, jak říkám svýmu klukovi, když nechci z nějakého důvodu (např. anonymita) jeho jméno napsat či vyslovit, a večer okolo osmé, deváté či dokonce desáté hodiny rozkliknu blog.cz. Nejprve si přečtu články, co mě zaujmou na hlavní stránce, pak se dostanu na svůj menší koutek pro blázny, co chtějí číst moje kecy. Odpovím na komentáře, které fakt ráda vidím, protože jsou jakousi odezvou na moje psaní, čímž vás nechci "vůbec" motivovat k psaní komentářů, a pak až začnu kutit nějaké články.
Jelikož je často píšu už po jedenácté hodině jako například Jdu si pro tebe - 1. díl, který jsem psala do půl jedný, tak se občas i můj mozek vzbouří českému jazyku, který miluju, a začne psát kraviny. Chci se omluvit všem, co to čtou! Především všem, komu moje y/i dá dělovku do očí. Byla bych ráda, kdybyste, kdykoliv na něco takového narazíte, mi rovnou napsali do komentáře upozornění. Neberu to jako kritiku, neberu to jako urážku, nýbrž jako pomoc k zdokonalení článku.
Taky nechci uspěchat povídky nebo věty, protože mě baví si hrát se slovy, proto jsem lehce pozměnila některé věty v 2. díle Jdu si pro tebe, protože občas tam byly moc krátké věty. Jsem ráda za upozornění na ně, proto jsem v okamžitě, co jsem dnes zavítala na blog, je přepsala.

Teď bych jen ráda připsala něco k mému víkendu. V pátek jsem se sem nedostala, protože jsem strávila celý večer na maturitním plese mé sestry, po kterém se mi už tak moc chtělo spát, že jsem lehla a usnula fakt světelnou rychlostí. V sobotu jsem strávila den pomáháním a učením, ze kterého stejně mám kulový. Večer v sobotu jsem vyrazila po delší době na akci, již jsem si neskutečně užila. Kapely udělaly fakt skvělý koncert, byly tam fajn lidi a já se konečně zrelaxovala. Pokud chcete vědět víc, tak napište do komentářů - nevím, zdali to někoho zajímá, proto to sem úplně rozepisovat nebudu. Možná později, kdyby bylo více dotazů, v které nedoufám.
Marka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama