Moje podělaný myšlenky...

5. prosince 2015 v 19:26 | Marka |  Moje kecy

... ve (dvouch) větách.

Vždycky jsem měla utkvělou představu, že dobrý článek, musí být zákonitě dlouhý článek. Blbost. Některé blogy mě už dlouho, ku*va dlouho, přesvědčují, že to není pravda. Ale neočekávám, že tenhle se někam dostane.

Nikdy jsem neuměla psát recenze na knížky, nikdy nejspíš ani nezačnu. Ale tyhle dvě mě opravdu oslovily. Vím, že už jsou dlouho bestsellery, že je čtu po delší době a bla bla bla. Asi na to většina lidí z vás přišla sama už dávno.

https://data.bux.cz/book/003/670/0036705/large.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-WZK50nNAGIs/VUz0T_ZCX0I/AAAAAAAAE0E/cPZhPtwp41k/s1600/7988c71ad3_100443248_o2.png

Spaluje mě žár z neštěstí, že čas je tak moc relativní. Chvíle, co miluji, jsou nekonečně krátké. Ty, co nesnáším, jsou nemožně dlouhé.

Je absurdní, že vám může jeden člověk chybět, i když sedí vedle vás.

Mám chuť psát, ale nechce se mi psát 4. díl. Nechce se mi učit. Jsem fakt děsně líná.

Potřebuju ukojit svou závislost na blogu, svou závislost na knížkách.

Chci dospět. Chci svůj život. Mám skvělou rodinu, spoustu iluzí o dospělosti, o kterých vím, že až se rozplynou, nebude to skvělý. F*ck. Ale přesto chci svůj život. Stejně nikdy nemáme vlastní život ve vlastních rukách.

Vítejte v mém sprostém slovníku.

Nemám ponětí, jestli ještě vím, jaký žánr knížek a filmů mě baví. Poslední dobou mi u knížek stačí, aby byla dobře napsaná. Tím pádem se mi líbí a baví mě. Takže ji většinou zhltnu. Bohužel pomaleji než dřív, protože není tolik času. U filmů? Tam mi to je jedno, pokud mě to baví. Problém je, že málo co mě nebaví. Ale skoro na žádný film se mi nechce jít do kina.

Nevím, jaký místo mi přijde nejromantičtější. Jsem tak náladová, co se týče romantiky, že to místo by muselo, jednoduše muselo, být stejně náladový jako já. Což snad ani nejde. Muselo by být, pokud by to šlo, tiché, klidné, v soukromí. Ale zároveň by musela tam být možnost hudby, klidně jenom z mobilu. Podle toho, jak vám člověk na některé otázky odpoví, můžete vypozorovat něco z jeho duše, myšlení. Nazvěte si to, jak chcete. Zkrátka to tak je.

Poslední místo, které bych chtěla vidět? Někdo, koho mám ku*va hodně ráda, miluju ho, odpověděl, že tmu, protože v ní si lze představit vše, co chceme. Já bych chtěla umřít ve hvězdách. Ne, nemyslím to metaforicky. Prostě umřít tak, že bych plavala ve volné, vzduchoprázdném vesmíru a neviděla nic jiného než vesmír. Dokud by do mě nic nenarazilo, nebo mě nepohltilo, odráželo by se mi světlo vesmíru v duhovkách. Ovšem za předpokladu, že by vesmír nikdy neskončil.
Což u mě opět ovlivnila knížka (hádejte jaká, pokud víte).

Pravá hemisféra je u mě na 150% vyčerpaná, proto musí pracovat levá hemisféra. Asi proto mě chytají umělecké chvilky skoro pořád. Díky, chemie.

http://www-old.national-geographic.cz/wp-content/uploads/articles/thumb1_124_Supratekut%C3%A9-j%C3%A1dro-hv%C4%9Bzdy-Nasa.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza-chan Tereza-chan | Web | 5. prosince 2015 v 22:09 | Reagovat

Ahoj. Jsem si říkala, že je divný, že se ti špatně čte bílé písmo na fialovém podkladu. :-D

2 Mrs. Intelligentsia Mrs. Intelligentsia | Web | 6. prosince 2015 v 12:47 | Reagovat

Musím říct, že mě článek opravdu zaujal. A nejvíce poslední odstavec. Líbí se mi myšlenka smrti v prostoru, kde bych byla volná. Chtěla bych vidět opravdový vesmír a vědět jak to v něm funguje. :) A romantika? Tak to si můžeme plácnout! Jsem nehorázně náladová a někdy si říkám, že bych neměla, ale nejde to. :D

3 Mrs. Intelligentsia Mrs. Intelligentsia | Web | 6. prosince 2015 v 16:17 | Reagovat

Myslím, že bychom se dělily o první místo! :D A takové články piš častěji. Ráda se vidím v názorech a zkušenostech jiných. ;) Asi zítra napíšu článek o vesmíru. :) Hodně mě zajímá, tak děkuji pěkně za vnuknutí nápadu na článek. :P

4 Helizns Helizns | Web | 8. prosince 2015 v 8:17 | Reagovat

:D Jé, tenhle článek je jak stvořený pro momentální téma týdne! :D Aa taky pak mohou lidi jako já víc sympatizovat s jinými 😂.

5 steel32 steel32 | Web | 8. prosince 2015 v 16:05 | Reagovat

já osobně proti dlouhým článkům sem tam nic nemám, ale vyloženě blogy jenom s textem absolutně o ničem, to mě moc netankuje :D
Je absurdní, že vám může jeden člověk chybět, i když sedí vedle vás. - tohle mi teď říká hrozně moc, naprosto to chápu.
tak koukám, že v tom nejsem sama, že vlastně nevím, co se mi líbí číst nebo na co se mi líbí koukat, prostě stačí když je to "dobrý" :D
a dobrej nápad na smrt :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama