Lhostejný článek

15. ledna 2016 v 19:38 | Marka |  Moje kecy
Můj poslední článek tu je již delší čas. Zamrzla jsem. Proč? Protože jsem neměla žádnou motivaci. V půlce prosince jsem přestala počítat dny, kdy jsem jen blog zapnula a zase rychle vypnula, protože se mi nechtělo. Mám vymyšleno toho tolik, co psát, ale nemohla jsem se dokopat.
Rozhodla jsem se napsat lhostejný článek, protože mě jaksi minulo přání všeho dobrého a tak. Já vám to přeji, ale ne jenom k příležitosti k novému roku. Prostě buďte šťastní every day /i když moc nemusím prznění češtiny angličtinou/, stačí si jenom hezký den udělat. I když každého z vás, komu to nejde, chápu. Teď poslední dobou zase více, než jindy. Zkrátka vám nebudu přát šťastný nový rok. Všude na blogu se to objevilo, každý to již udělal za mě. Veřte mi, že kdybych vás potkala mimo internet, tak to jistě udělám. Novoroční předsevzetí mě minulo taky. Moje předsevzetí je vstát každý den z postele, což dělám pravidelně skoro šestnáctým rokem, takže vlastně by se to minulo účinkem. Já si myslím, že jde jenom o konečné datum, kdy si lidi řeknou: "Tak a od toho dne hejbnu svojí zasr*ně línou prd*lí a začnu se sebou něco dělat." /bohužel takhle to zní v opravdovém neupraveném znění, jenom ty hvězdičky normální lidi neříkají/. Já si svůj sen začala plnit pomalinku již na začátku prosince. Řekla jsem si, že budu psát, abych do dvou roků už mohla shánět nakladatelství, ale nevěřím, že to někdy dokážu. Vím, že stát se spisovatelem není nikdy tak růžový a skvělý. Taky vím, že to není rychlý, ale když už se snažím od osmi let... Prostě něco jsem začala dělat už před měsícem a kousek, nezávisle na datumu. Na co datum? Konec světa, smrt - taky nečekají, až se všem na světě bude líbit datum, místo, způsob.
Vánoce okecávat nebudu. Každý toho měl určitě dost a já neměla tu správnou náladu, abych vám mohla velkoryse popřát - teď se mi ta nálada nějak rojí. Myslím, že vánoční čas si z nás užije skoro každý. Už kvůli tomu, že může spát dýl, nejde se do práce a do školy.
Dnes jsem přijela z lyžáku, proto jsem se neozvala dřív. Jsem rozlámaná, bolí mě koleno. Ale žiju, takže budu psát jako divá.
Doufám, že další díl JSPT tu bude co nejdříve. Dost lidí asi ztratilo zájem a ačkoliv nepíši jenom ro vás, ale i pro sebe, tak mě to celkem zaskočilo. Nejde mi o popularitu, spíš mi jde o zpětnou vazbu. Pomůže mi to, nakopne mě to. Ale to je šumák. Stejně tu povídku dopíšu. Dřív, nebo později. S vámi, nebo bez vás. A až tak učiním, tak právě dnes se mi v hlavě dokreslili další linie povídky, co bude následovat po té nynější. Uvidíme, co ze mě vypadne.
Taky mám naděje, že ještě dnes něco vyloudím, ale pochybuji, protože se mi chce spát, ještě mám v hlavě nápad do "knížky", co píšu mimo. Navíc příští týden mě čekají hromady písemek a já se na lyžáku na vše vykašlala, ehmm.
Chci už léto, zima je na nic. Mimochodem tohle je fotka z léta. Žeru jí, plno vzpomínek u toho...
Tak to bylo letem světem, stručně. Zatím ahoj, zase se ozvu. Zas tak moc na vás kašlat nemohu.
Marka

Foto: kámoška Ad :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tori.U Tori.U | Web | 16. ledna 2016 v 10:53 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsi zpátky :) Děkuji za komentáře, zrovna sedím v knihovně, abych dopsala povídku do soutěže a jakákoliv podpora mě opravdu nakopne :) Už se těsím na další díly JSPT ^^

2 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 19. ledna 2016 v 17:52 | Reagovat

Ty jsi top!
Já ti strašně moc držím palce s knížkou, opravdu moc! Vím, že na to máš a vím (cítím v kostech!), že tu knížku napíšeš, vydá se a bude se kupovat jako divá! :-D Fakt se těším, až nějakou tvou knihu budu vlastnit! Budu na to pyšná i na tebe! :-) Píšeš krásně a zdokonaluješ se v každé nové větě! Nevzdávej se!

Já jsem hrozná, ještě jsem si stále nepřečetla to, co jsi mi poslala, agr. Jak mě to strašně štve..jsem opravdu zvědavá na pokračování! V pátek večer budu mít času, jako husa klasu, tak se na to vrhnu. Udělám si popcorn a budu číst tvé veledílo! :-D

3 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 19. ledna 2016 v 17:53 | Reagovat

[2]: Jsem to hlava zapomnětlivá! Ještě jsem ti chtěla vynachválit fotku, která je fakt úžasná! Povedla se ti! Strašně se mi líbí! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama