Ze staré kaluže do nové

23. února 2016 v 14:20 | Marka |  Čtyři roky v kostce
Asi všichni školou povinní (i nepovinní) ví, že pololetí/půlka semestru je pryč. Nechodím sice na vysokou, ale dokážu si živě představit ten stres pro všechny. Ty písemky, co jsou konečně za mnou (a přichází zas nový a nový), mi daly (dávají) pořádně zabrat, a tak píšu zdrcená, ale živá z vězení ve stínu těžkých mříží. Beze srandy. Sedím v lavici, čekám na cizojazyčnou smrt nudou, než si přivalí do hodiny náš angličtinář PoPík (vzniklo to z jeho jména a příjmení). Ne, že by mě snad anglina jako taková nebavila, ale když probíráte (beze srandy!) "HAVE TO", tak vás to unudí po těch letech, co jste slyšeli ten samý výklad. A s učitelem je občas i sranda, navíc má celkem fajn hudební vkus.
Takže... Co vysvědčení? Asi očekáváte, jak se budu dlouze rozepisovat o pocitech ze známek, ale já nějak nemám potřebu. Zkrátka jsem to uhrála na šest dvojek, čili vyznamenání.
Jen tak bych řekla, že tatínek mi následně řekl, že když jsem z toho v hajz*u, ať se na o vykašlu, že vyznamenání mít nemusím. Uvidím.
A náš nejodpornější předmět? Ne, nejde o technickou přípravu, ani o matiku, což je co říct, páč se mi teď leccos nepovedlo, fyzikálni či biologické laborky, i když TeP je hnusný předmět. A na FyzC a LBio máme divný učitele. Překvapivě jde o ZSV (Základy Společenských Věd); díky učitelce překonaly.
Její hodiny... TO PROSTĚ ZABÍJÍ. Ona má zvláští výklady, ale popsat nejdou. Jen jaksi její chování popisuje půlka přiznání.

Takže hodina ZSV je pro mě hodina pobavení, anebo utrpení, rozčílení.
Takže lítám ze staré kaluže do nové. Občas přijde něco, co se mi povede, někdy zas něco, nad čím se jde pouze pousmát. Myslím, že pro dnešek o škole dost. Konečně mám prázdniny, i když stejně mám do školy hafo věcí na dodělání, tak prokrastinuju.
Zatím, Vlkodlak se loučí. Což je vlastně poukázání na písničku od Wanastovek (Vlkodlak).

Marka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tanhaya/Fanynka witch Tanhaya/Fanynka witch | Web | 23. února 2016 v 14:51 | Reagovat

Moc pěkně napsaný článek:) Držím palce se školou. Týjo, vaše učitelka je zajímavý človíček:)

2 Tori.U Tori.U | Web | 23. února 2016 v 18:45 | Reagovat

Když jsem si dneska sesumírovala den ve škole, tak jsem zjistila že to bylo akorát šest hodin k ničemu :D Akorát jsem se naštvala na pipky ze třídy, vyspala v ajině a kreslila v dějáku :D¨
Na vízu byly samý, ale v dalším pololetí to zatím tak pěkně nevypadá :-P

3 Heaven Heaven | Web | 29. února 2016 v 18:06 | Reagovat

Takže úroveň angličtiny je všude stejná... Už jsem pochybovala 😁
Úplně se mi připoměla hodiny biologie... Katastrofa. Úča půl hodiny zkouší a 10 minut "něco" probíráme... Její písemky kolikrát nedávají smysl (píše tak, jak mluví 😁), protože není schopná si to po sobě přečíš a když se jí na něco zeptáš, odpoví na něco jinýho, protože je úplně mimo 😁

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama