(Věčné) léto

1. července 2016 v 20:55 | Marka |  Moje kecy

Uprostřed zimy jsem v sobě objevil věčné léto.

Doufám, že začíná ve mně růst teplota, že ustoupí chlad a já v sobě objevím večné léto (nemluvím v žádném případě o orientaci). Kdysi jsem ho cítila uprostřed hrudi, cítila jsem ho v sobě v každé tepně, žíle, cévě. Teď skončil školní rok a já začínám mít zas pocit, že mohu být šťastnější než předtím celý rok. To je prostě báječný pocit!

A to jedno letní ráno se nic nezdálo nemožné.

Hlavně chci mít čas víc na všechny aktivity, co miluji. Hodlám každý den pokořit nějaký zážitek, který chci uskutečnit dlouho.Půjdu letos do druháku, teď mám docela dost hezké vysvědčení (5 dvojek... šprt... ehm...). Musím si vymyslet plány na každý den na tohle léto. Musím. Strašně jsem tohle léto potřebovala a těšila se na něj.
Už mám na blog vymyšleny 4 články. Možná 5. Nejprve fotky, které vám odkryjí, co se stalo v červnu. Poté tu mám připravený jeden průzkum, popsaní festu, natáčení videoklipu a spoustu dalších věcí. Nemohla jsem se rozhoupat k tomu všemu už včera večer, i když jsem teda blog měla otevřen asi 4 hodiny. Tak jsem se rozhodla dnes, že napíšu alespoň tohle málo. Taky už plánuju další článek na téma týdne (nevím, jestli na tohle, ale dostanu se k tomu). Myslím, že teď mám dost kreativních nápadů na léto.
Ten průzkum použiju jako článek jen za předpokladu, že se zúčastníte vy. Proto je důležité, kdyby vám nevadilo objetovat mi 5 minut svého volné času, nebo zkrátka 5 minut ze svého života (místo bezduchého prohlížení facebooku). Kdyby se vás přihlásilo míň jak 5, tak se na to vykašlu. Takže hlasujte prosím v anketě o něco níž pod tímto článkem.
Jdu makat na tom zbytku, možná se tu i objeví nějaký hlubší článek na přemýšlení, ale to už moc nevidím. Zatím zdárek.

Marka (?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věnuješ mi 5 minut svého volného času?

Ano
Možná
Ne

Komentáře

1 Bella Bella | Web | 2. července 2016 v 16:44 | Reagovat

Určitě všechno sem, těším se!!

2 lucygraphic lucygraphic | 17. července 2016 v 21:32 | Reagovat

Já jsem pro! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama