Honey, work, music, start and end

22. srpna 2016 v 11:42 | Marka |  Moje kecy
Slíbila jsem hory doly. Místo toho tu je nějakou dobu prach a pustina. Proto jsem se rozhodla udělat rychlý článek. O čem? O tom, co jsem slíbila, ale zároveň i o věcech, co se dějí/děly až o prázdninách.

Dále: brigáda, reklama (moje oblíbená :D neděste se), hudba, Kunčický kravál,...

Honey

Jméno: Honey
Pohlaví: fenka (logicky)

Sladká jako med? Jistě, ale taky pěkná mrcha. Narodila se 22.1. 2016 - takže je ve stejný den jako já. Mám jí ráda, ale někdy jí mám až po krk. Škoda, že občas mi sahá tlamou opravdu až ke krku. Skáče jak tele, nožičky má skoro na pérkách. Je prčovní, když si hraje. Kdybych spočítala náklady, tak krom jídla a hraček, se nám prodraží, kdybychom měli spočítat i škody. Jasně, že rozhryže častěji bezcenný věci, ale někdy se jí povede vyštrachat něco, co člověk používá téměř každý den (vanička na prádlo). Ovšem má až moc chytrý pohled, dokáže člověk naštvat, ale i rozveselit. Skoro mám někdy pocit, že je to jako s dítětem (ale dítě vyroste a občas i dostane rozum, pes bohužel - a možná bohudík - vždy zůstane tím věrným společníkem, který vám oslintá ruce, když to nejméně čekáte).Brigáda

Po třech týdnech od začátku prázdnin jsem začala pracovat v zahradnictví. Mělo to jen jediný důvod a to - jak jinak - vydělat si peníze. Jdu do druháku a už v prváku jsem potřebovala vlastní notebook, takže jsem si našla letní brigádu. Nevydělala jsem si peněz moc, ale vydělala jsem si 100% na notebook. Rodiče mi přispěli, takže mám možná i nějaké peníze navíc (takže nejspíš na výměnu telefonu - po třech rokách docela dost vhodný čas).
Notebook budu kupovat co nevidět, na mobil si ještě asi počkám, každopádně těším se. Brigáda mi, jak to bývá, nepřinesla jen peníze, ale i zkušenosti (s prací i lidmi). Kolektiv tam byl fajn, i když jsme měli i za zády paní, která na nás hulákala, ať děláme rychleji (přitom mně to rychleji prostě nešlo). Šéf byl pohodář, poznala jsem tam lidi, o kterých jsem buď jen slyšela, nebo jsem ani netušila, že žijí v našem městě. Chodil tam se mnou i fajn kamarád, o kterým jsem teda měla horší mínění. Ve skutečnosti on - jako osobnost - je strašně fajn. Bavila jsem se s ním a i když má svoje mouchy, tak jsem zjistila, že za ty dva roky se neskutečně změnil (k lepšímu). Překvapil mě. Teď se spolu bavíme a jsme "zase" kamarádi.

Reklama

Jen tak mimochodem. Miluju tuhle reklamu. Hrajie na city, což není fér, bere do reklamy boží stvoření, přitom to jídlo je hnus, ale prostě je to strašně roztomilé.


Hudba

Účastnila jsem se ještě před začátkem prázdnin natáčení videoklipu. Je pravda, že ho natáčeli na dvakrát, protože první den jim začalo pršet. Kapela, která to natáčela se jmenuje The Complication, jsou to známí a kamarádi mě i dalších lidí, které znám a trávím s nimi čas. Kapela jako taková je "směska" strašně moc sympatických lidí.
Kapela si žádala klip čistě s letní atmosférou, my jako "šílený dav" jsme si měli přinést oblečení hnutí Hippies nebo zkrátka retro oblečení. Částečně to je i odkaz na Woodstock '69, kde hrály legendy jako byl Jimmi Hendrix nebo Janis Joplin. Alespoň všichni mohou vidět, že kapela má svůj nahled. Výsledek natáčení už nyní má na youtube spoustu zhlédnutí a to je venku asi 3 týdny. Dokonce je možné ho na óčku zahlédnout, ale mě se to ještě nepodařilo. Tady to je.

Což mě přivádí k další akci, kde jsem se ukázala.

Kunčický kravál 2016

Proč mi ho připomíná tahle kapela? Hrála tam - jak jinak - taky. Užila jsem si tenhle ročník rozhodně víc. Minulý ročník jsem strávila v podstatě sama, jen jsem tam tak nějak chodila a bezcílně bloudila. Vykašlali se tam totiž na mě lidi, kterým jsem to později ani nevyčetla a přešla to se slovy "Já to chápu!". Takže když se mnou jel tenhle rok můj kluk, zpěvačka z jeho kapely, která i přes desetiletý rozdíl je jedna z mých nejlepších kamarádek, taky i bubeník z jeho kapely a spoustu dalších kamarádů, užila jsem si to rozhodně o 100000% víc než minulý rok.
Bylo tam spoustu kapel, které si ráda poslechnu, takže to se taky povedlo. Mám konečně i s Péťou - zpěvačkou - společnou fotku. Bylo to docela dost drsný ráno, vstát ze stanu, dojít pro jídlo - zavřeli nám konzum, což znamenalo o 2 km delší cestu do večerky - a odjet domů. Každopádně supr den a večer. Opět jsem tam při kecání do půl pátý ráno poznala spoustu fajn lidí.
Bonusy: Zdenda z SPS mi podepsal bundu :3 a byl strašně sympatický, dokonce mi dal i pusy.
Překvapení: zapařila jsem tak, jak jsem ani nečekala - při mojí únavě, taky jsme byli kontrolováni celní správou :D docela sranda :P

Takhle jsem konečně začala užívat prázdniny - krom společných nocí a nočních procházkách s Tomem, přespávání mých dvou nejlepších kamarádek, nakupování v HK a výlet do Prahy. Strašně se taky těším, až kapela Toma vyplodí z nahrávání pár pecek (nahrávání ze sklepa ale stejně ta kvalita není až tak hrozná) a dá je na bandzone.cz - počítejte, že se s tím ještě uvidíte na mým blogu. Taky sem hodím ještě pár fotek z natáčení videoklipu s The Complication.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liška Liška | Web | 22. srpna 2016 v 15:52 | Reagovat

Nádherná psí slečna, a krásné jméno :)

Jinak jsem se u článku bavila, zrovna nedávno - poněvadž jsem dlouho byla mimo ČR, jsem poprvé viděla tu reklamu a láska na první shlednutí, je fantastická :D

Gratuluji k natáčení ve videoklipu, sice nejsem si jistá, jak přesně vypadáš, ale minimálně je to skvělý zážitek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama